Głos ciała – weekendowy warsztat pracy z głosem w Twoim mieście

Pracę z głosem rozumiem jako metaforę drogi, a połączenie podróży i pracy to spełnienie moich marzeń. Dlatego jeśli czujesz, że chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w skoncentrowanym procesie spotkania ze swoim głosem, ale jest dla Ciebie zbyt daleko, bądź wiesz, że grupa z którą pracujesz, bardzo skorzysta z warsztatu- jesteś we właściwym miejscu.

“Kiedy, przestałeś śpiewać ?” – pyta lekarz medycyny chińskiej, chorego. Co się wtedy wydarzało w Twoim życiu? Co się z Tobą dzieje kiedy zaczynasz śpiewać? Spróbuj sobie odpowiedzieć na te pytania…
Wiele uczuć, emocji, stanów i słów zostało zamrożonych w naszych ciałach i gardłach.  Poczuj znowu, że Twoje ciało intuicyjnie chce wydawać z siebie dźwięki, aby się wzmocnić, oczyścić i wyrazić.

Podaruj sobie weekend pełen oddechu, tańca i naturalnej ekspresji.

Intencja przyświecająca naszej pracy to ciało które widzi, słyszy, czuje i mówi (swobodnie wyraża SIEBIE). Ciało rozgrzane, zrelaksowane i doenergetyzowane – oddychające. Umysł wyciszony i skoncentrowany. Emocje „dopuszczone do głosu”- wyrażone. Gotowość na spontaniczną ekspresję. Wszystkie te elementy otwierające bramę dla naszego niepowtarzalnego głosu. Głosu swobodnego i prawdziwego. Głosu, który pragnie przemówić.

Zajęcia prowadzone są autorską metodą” pracy z głosem”, która opiera się na połączeniu ścieżki medytacyjnej, pełnego swobodnego oddechu, ćwiczeń fizycznych, oraz technik pracy z emocjami. Ćwiczenia dostosowane są do procesu grupy i jej potrzeb.

Dla kogo:

Weekendowy warsztat dedykowany jest w szczególności osobom, które pracują z innymi. Dużo dają siebie i z siebie na co dzień.

Jeżeli czujesz, że chciałabyś/ chciałbyś aby w Twoim mieście odbył się weekendowy warsztat napisz do mnie na adres:

mocglosu@gmail.com

<3

Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on Facebook0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *